W związku z licznymi pytaniami informujemy, iż prowadzimy także sprzedaż wysyłkową. Istnieje również możliwość zamówienia sadzonek borówki wraz z transportem.

Wszystkie osoby chcące dokonać zakupu w roku 2018 i 2019 zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji, tel. 693 086 505


W swojej ofercie posiadamy nowe odmiany borówki wysokiej. Więcej informacji sadzonki borówki


W dniach 10-11 stycznia 2018r.  braliśmy udział w Targach Sadownictwa i Warzywnictwa organizowanych w hali Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska wszystkim odwiedzającym. Zapraszamy Państwa także w przyszłym roku.


W dniach 9-10 września 2017r. braliśmy udział w XIX Dniach Ogrodnika – największych targach ogrodniczych w kraju. Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska wszystkim odwiedzającym. Zapraszamy Państwa także w przyszłym roku.


W dniach 2-4 marca 2017r.  braliśmy udział w Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA w Poznaniu. Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska wszystkim odwiedzającym. Zapraszamy Państwa także w przyszłym roku.


W dniach 2-3 marca 2017r. braliśmy udział w Konferencji Borówkowej w Ożarowie Mazowieckim nieopodal Warszawy. Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska wszystkim odwiedzającym. Zapraszamy Państwa także w przyszłym roku.


W dniach 11-12 stycznia 2017 r. braliśmy udział w Targach Sadownictwa i Warzywnictwa organizowanych w hali Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska wszystkim odwiedzającym. Zapraszamy Państwa także w przyszłym roku.


W dniach 10-11 września 2016 r. w Gołuchowie koło Kalisza, braliśmy udział w XVIII Dniach Ogrodnika – największych targach ogrodniczych w kraju. Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska wszystkim odwiedzającym. Zapraszamy Państwa także w przyszłym roku.


W dniach 1-3 września można nas było spotkać na Warszawskich targach Zieleń to życieSerdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska wszystkim odwiedzającym. Zapraszamy Państwa także w przyszłym roku.


W dniach 3-4 marca 2016r. braliśmy udział w Konferencji Borówkowej w Ożarowie Mazowieckim nieopodal Warszawy. Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska wszystkim odwiedzającym. Zapraszamy Państwa także w przyszłym roku


W dniach 25-26 luty 2016r. braliśmy udział w targach Jagodowe Trendy w Kraśniku. Stoisko nr 37. Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska wszystkim odwiedzającym. Zapraszamy Państwa także w przyszłym roku


W dniach 13-14 stycznia 2016r. braliśmy udział w Targach Sadownictwa i Warzywnictwa w Nadarzynie pod Warszawą. Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska wszystkim odwiedzającym. Zapraszamy Państwa także w przyszłym roku


W dniach 12-13 września 2015r. braliśmy udział w Dniach Ogrodnika – największych targach ogrodniczych w kraju, w Gołuchowie koło Kalisza. Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska wszystkim odwiedzającym. Zapraszamy Państwa także w przyszłym roku


W dniach 3- 5 września można nas było spotkać na Warszawskich targach Zieleń to życieSerdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska wszystkim odwiedzającym. Zapraszamy Państwa także w przyszłym roku.